Alle geslaagden in 2021

Direct aanmelden? 0511 - 44 77 22

GESLAAGDEN
WETEN WAAROM!
0511-44 77 22

Alle geslaagden in 2021

Eerdere jaren

Klik hier voor de geslaagden van 2011
Klik hier voor de geslaagden van 2012
Klik hier voor de geslaagden van 2013
Klik hier voor de geslaagden van 2014
Klik hier voor de geslaagden van 2015
Klik hier voor de geslaagden van 2016
Klik hier voor de geslaagden van 2017
Klik hier voor de geslaagden van 2018
Klik hier voor de geslaagden van 2019
Klik hier voor de geslaagden van 2020



categorie auto

Ruben Kramer    De Westereen
Matthijs Bouwmeester   Drogeham
Jarno de Jong   Kollumerzwaag
Mirthe van der Leij  Buitenpost
Eelco Postma   Buitenpost
Danielle Bakker   Kollumerzwaag
Yneke Sijtsma   Kollumerzwaag
Mandy Visser   Zwagerbosch
Sander Hiemstra   Westergeest
Marrit Bekkema   De Westereen
Hielke Bekkema  Twijzelerheide
Silke Duursma   De Westereen
Willem de Vries    Twijzel
Tjitsen Wiersma   Wouterswoude
Yfonne van Kammen   De Westereen
Julia Postma   Gerkesklooster
Lies Annema  Westergeest
Dylan van Ditmarch  Kollumerzwaag
Hennie Henstra   Damwoude
Janna Henstra   Damwoude
Tjitske Aline van der Veen  Kollumerzwaag
Hepke van den Berg   Kollumerzwaag
Zweitze van der Heide Veenwoudsterwal
Iris Helder  Veenwouden
Eric de Bruin  Veenwouden
Frederika Boorsma  De Westereen
Lindsey Langevoort   De Westereen
Pieter Pel   Kollumerzwaag
Marwan Egeh  Kollumerzwaag
Nynke Dijkstra  Oudwoude
Nynke Eekhof  Westergeest
Sophie Kobus  Kollumerzwaag
Ruben de Jong  Kollumerzwaag
Hendrik Helder   Triemen
Oetsen van der Veen  Kollumerzwaag
Robin Bergema   Kollumerzwaag
Helena Plantinga  De Westereen
Mark Westra  Kollumerzwaag
Myrka van der Wal  Buitenpost
Tjipke Bosma  Kollumerzwaag
Jitske Schotanus  Westergeest
Jacob Wibbe Smid   Buitenpost
Elly Vos   de Westereen
Silke Hellinga  Kollumerzwaag
Alex Schotanus  Westergeest

categorie BE

Martin Land    Surhuizum
Mark van der Heide  Broeksterwoude
Geoffrey Laurenzo   Buitenpost
Lars Langenberg   Drachten
Stefan Krol   Drogeham
Pieter Pietersma   Kollumerzwaag
Jens Langenberg  Drachten
Avelon te Nijenhuis  Harkema
Ronald Bethlehem  Surhuisterveen
Martin Sienema   Surhuisterveen
Jantine Koster    Oudwoude
Jan Weening   Houtigehage
Eberhard Kloosterman  Kollumerzwaag
Maxim Visser  Houtigehage
Sanne Sangers   Kootstertille
Jacoba Dam   De Triemen
Luuk Dijkstra   De Westereen
Grianne Hellinga  Buitenpost
Jitse Miedema  Drogeham
Wieger Bruinsma  Drachten
Jordy Flisijn  De Westereen
Sietse Kooistra   Boelenslaan
Johan Groenveld   Boelenslaan
Pieter van den Bosch  Drogeham
Sjouke Jan Veenstra Opende
Hylkje Bruinsma   Earnewald
Anne Schilstra Roden
Tinus Veenstra  Drogeham
Anna Kamminga  Augustinusga
Rohan Spoelstra   Surhuisterveen
Jelmer Boorsma   Kollumerzwaag
Hendrik van der Meulen  Surhuisterveen
Geert van der Weij   Harkema
Lorenzo Venema  Surhuisterveen
Willem Henstra   Kootstertille
Sander Hoekstra   Kollumerzwaag
Auke Jan Postma   Kollum

categorie bromfiets

Sita Postma   Boelenslaan
Klarissa van der Wiel  De Westereen
Willem Wiegers   Dronrijp
Dirk van der Woude   De Westereen
Hylke van der Kooy   Tzum
Lukas de Vos  Haulerwijk
Siem de Lee   Kollumerzwaag
Saske Mink   Leeuwarden
Stan Vermaas  Stiens
Max van der Lingen  De Triemen
Misha Halma   Tzum
Harm van der Heide   Harkema
Daniel van der Heide   Buitenpost
Matthijs Wiersma   Warfstermolen
Hendrik Voolstra   Kootstertille
Rowan Damsma   Kollumerzwaag
Steijn Hopman   Noordbergum

categorie motor

Silke Jongbloed 
Yde Lourens  Zwagerbosch
Kevin Regnerus  Drachten
Wardy de Vries   Kollumerzwaag
 

Actie


Actie
 

Meld je aan voor de actie!

Klik hier voor het filmpje over de TTT

Klik hier voor meer informatie over de 1 dag theorie
 

Wij bellen jou!


Voer hieronder je gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!"


maar je kunt ons natuurlijk ook bellen:
Tel: 0511 - 44 77 22

Beoordeling door klanten: /10 beoordelingen