Alle geslaagden in 2013

Direct aanmelden? 0511 - 44 77 22

GESLAAGDEN
WETEN WAAROM!
0511-44 77 22

Alle geslaagden in 2013

Eerdere jaren
Klik hier voor de geslaagden in 2011
Klik hier voor de geslaagden in 2012
Klik hier voor de geslaagden in 2014
Klik hier voor de geslaagden in 2015
Klik hier voor de geslaagden in 2016

categorie B
Hielke van der Meer, Twijzelerheide
Remy Sikkenk, Buitenpost
Johan Postma, Twijzel
Laura Flokstra, Kollumerzwaag
Sijmen Bosgraaf, Kollumerzwaag
Anne Renes, Buitenpost
Johan Brouwer, Westergeest
Thomas Hoekstra, Kollumerzwaag
Eva de Vries, Oudwoude
Ilse Olijve, Buitenpost
Chantal Wiersma, De Triemen
Nienke van der Meij, Vrouwenparochie
Femmie de Vries, Zwaagwesteinde
Wibbe Feenstra, Buitenpost
Anna van der Galien, Hantum
Jeroen Krol. Drogeham
Bennie Hut, Gerkersklooster
Andries Ploegstra, Zwagerbosch
Marjorie Krishof, Buitenpost
Mark Rauwerda, Gerkesklooster
Mark Elzinga, Kootstertille
Robert de Jong, Buitenpost
Karina vd Heide, Buitenpost
Bram de Boer, Kollum
Sarina Gjaltema, Surhuizum
Mark Veenstra, Wouterswoude
Kevin Regnerus, Kollumerzwaag
Atze van der Til, Buitenpost
Jarno Jager, Buitenpost
Tjerk Bove, Twijzel
Anouk de Bruin, Kollum
Jan van der Zwaag, Kollumerzwaag
Martsen Hut, Buitenpost
Tinus Postma, Twijzelerheide
Esther Kuipers, Zwaagwesteinde
Anneke Visser, Buitenpost
Anne Fleur Gjaltema, Zwaagwesteinde
Anton Kooistra, Surhuisterveen
Ivonne Douma, Buitenpost
Esther Westra, Damwoude
Inge Douma, Buitenpost
Anco Olijnsma, Zwaagwesteinde
Joanne Hoekstra, Augstbuurt
Douwe de Groot, Kollumerzwaag
Rachel Drayer, Buitenpost
Gerwin Hoekstra, Zwaagesteinde
Berend Schootstra, Buitenpost
Marijke Krol, Drogeham
Marcel Henstra, Twijzel
Warna de Jager, Kollum
Lisa Kempenaar, Driesum
Anne Wijbenga, Twijzelerheide
Pieter Konst, Zwaagwesteinde
Sjoukje Oevering, Kollum
Christiaan Riemersma, Kollum
Arno Riemersma, insumageest
Froukje Turkstra, Oudwoude
Tjeerd Feddema, Twijzelerheide
Arjan Algra, Buitenpost
Johan de Vries, Kollumerzwaag
Jacco Dijkstra, Zwaagwesteinde
Danielle de Haan, Buitenpost
Andries Lourens, Zwagerbosch
Anna de Groot, Augustinusga
Jan Tsjerk Dijkstra, Schiermonnikoog
Chantal Laurenzo, Zwagerbosch
Silke Wagenaar, Kollumerzwaag
Johannes Kooistra, Damwoude / Dokkum
Jessy Brand, Harkema
Yvonne Hoogeboom, Westergeest
Anna Marije Pompstra, Kollumerzwaag
Theun Postma, Kollumerzwaag
Pascal Kooistra, Kollumerzwaag
Hiltje de Jong, Kollumerzwaag
Erwin den Haan, Oudkerk
Olaf den Engelsman, Zwaagwesteinde
Saphira Pietersma, Kollumerpomp
Hilde van der Meulen, Wouterswoude
Anne Paul Kies, Zwaagwesteinde
Erica Germeraad, Leeuwarden
Wim Beets, Kollum
Wilma Hoekstra, Damwoude
Iris Wolters, Kollumerzwaag
Angela de Jong, Kootstertille/Drachten
Minke Laanstra. Augustinusga
Gianne Storm, Surhuisterveen
Esther Boersma, Schiermonnikoog/Leeuwarden
Sake de Jong, Buitenpost
Siewart Wiersma, Wouterswoude
Dirkje Kootstra, Kollumerzwaag
Anja Wiersma, Kootstertille
Corry Bijlstra, Westergeest
Winanda Veenstra, Zwaagwesteinde
Lisanne Hofstede, Kollumerzwaag
Jelle Jitse Veenstra, Zwaagwesteinde
Diana van der Veen, Zoutkamp
Hillie Verbeek, Buitenpost
Jort Faber, Buitenpost
Saskia Renkema, Drachten
Amber Koehoorn, Twijzel
Hilda van der Veen, Zwaagwesteinde
Kathy de Vries, Bergum
Pieter Pruis, Buitenpost
Hans van der Wal, Buitenpost
Jessica Feenstra Ferwerd, de Westereen
Piet Raap, Rinsumageest
Csaba Herzeq, Twijzelerheide
Jitske Snijder, Kollum
Anja Wiersma, Kootstertille
Ilona Schippers, Kollum

categorie BE
Ron van den Hazel, Engwierum
Willem van Althuis, Zwaagwesteinde
Jan Wijnstra, Kollum
Remkes Lourens, Buitenpost
Andries Meijer, Suameer
Chris Kooistra, Eastemar
Hiltje Bijlsma, Kollumerzwaag
Wimer Visbeek, Veenwouden
Kristyna van der Laan, Warfstermolen
Sipke Brink,
Henk Smits,
Gosse Westra, Kollumerzwaag
Anita van der Tuin, Rottevalle
Heinze Pynacker, Kollum
Cornel de Jong, Twijzel
Mark van Kammen, Kollumerpomp
Binne Dijkstra, Zwaagwesteinde
Wiebe Wiersma, Wouterswoude
Eelke Fennema, Triemen
Nynke Kloosterman, Buitenpost
Gaatze Bosma, Veenklooster
Uilke Wijbenga, Oudwoude
Hans Nonkes, de Westereen

categorie bromfiets
Jouke Kronemeijer, Drogeham
Elsa Visscher, Buitenpost
Ymis Meijles, Gerkesklooster
Jens Melink, Buitenpost
Remco Toering, Zwaagwesteinde
Annie Holtewes, Zwagerbosch
Mark Heslinga, Franeker

categorie A (motor)
Niels Veenstra, Buitenpost
Eveline van der Vliet, Buitenpost
Andries Bosscha, Buitenpost
Harm Douma, Damwoude
Martijn Volbeda, Zwaagwesteinde
Tsjikke Beerda, Kollumerzwaag
Melissa van Nimwegen, Kollumerzwaag
Rienk de Jager, de Westereen

 

Actie

Wegens succes verlengd tot en met 29-10-2019

Actie van de maand
 

Meld je aan voor de actie van de maand!

Klik hier voor het filmpje over de TTT

Klik hier voor meer informatie over de 1 dag theorie
 

Wij bellen jou!


Voer hieronder je gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!"


maar je kunt ons natuurlijk ook bellen:
Tel: 0511 - 44 77 22

Beoordeling door klanten: 8,4/10 311 beoordelingen